Genel Arızalar ve Çözümleri

Genel Arızalar ve ÇözümleriOpel Ücretsiz Arıza Tespiti
Opel MTA beyin sorunlarınızda ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz. F arızası, 4 viteste takılı kalma, marş basmama, vitese geçmeme ve bunun gibi arızalarda uzman ekibimizden telefon ile iletişim kurarak yardım alabilirsiniz. Telefon ile yapılacak ön teşhis aşamasında ekibimiz sizi gerekli müdahaleyi yapabilmeniz için yönlendirecek, uygun görüldüğü taktirde ücretsiz çekici hizmetimizden sizi faydalandıracaktır. Gerekli hallerde yol yardımı ekibimiz sizinle temasa geçerek bulunduğunuz no..
Devamini Oku
Opel Beyin Tamiri
Opel Beyin Tamiri - 24/08/2019
Opel beyin tamiri konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet vereek opelelektronik.com siz değerli müşterimize artık yeni hizmetler de sunmaya başlamıştır.  Yeni hizmetlerimiz: - Diğer marka araçların beyin tamiri ve onarımı - Opel ve diğer araçlara performans yazılım hizmeti (En son versiyon programlama cihazları ve yazılımlar kullanılmaktadır) UYARI : Piyasada bazı firmalar, tamir için gelen yazılımlı araçların beyinlerinden kopyalayarak aldıkları tuning yazılımlarını aynı marka m..
Devamini Oku
Opel Elektronik Aksam Check-Up Rehberi
-Elektronik Check-Up Rehberi Firmamıza yeni eklediğimiz hizmetlerimizden yararlanmanız için en kısa zamanda tüm opel sever dostlarımızı firmamıza davet ediyoruz. Aracınızın elektronik durumu hakkında bilgi sahibi olun Check-Up yaptırarak aracınızın tüm elektronik aksamının kontrollerinizi yaptırın.  Bazı arızalar uyarı vermez direk yolda bırakırlar.  Bu tüp durumlara düşmek istemiyorsanız sizde check_up yaptırın, yollarda yardıma muhtaç olmayın. Bilmediğiniz yerlerd..
Devamini Oku