Opel Beyin Tamiri

Opel Beyin Tamiri

Opel Beyin Tamiri

Opel beyin tamiri konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet vereek opelelektronik.com siz değerli müşterimize artık yeni hizmetler de sunmaya başlamıştır. 

Yeni hizmetlerimiz:

- Diğer marka araçların beyin tamiri ve onarımı

- Opel ve diğer araçlara performans yazılım hizmeti (En son versiyon programlama cihazları ve yazılımlar kullanılmaktadır)

UYARI : Piyasada bazı firmalar, tamir için gelen yazılımlı araçların beyinlerinden kopyalayarak aldıkları tuning yazılımlarını aynı marka model gelen araçlara aktarmak suretiyle yazılım hizmeti yaptıklarını söylemektedirler. Bu tip firmalara itibar etmeyiniz. Kopyalama şeklinde alınan yazılımlar kopya alınan araca özel yazılmış olan yazılımlardır. Mühendisin o araç için özel değerler kullanarak yazdığı yazılım başka bir araçta hata verebilir. Veya performansı yüksek gelerek motora zarar verebillir. Ya da motorunuz kopya alınan araçtan daha iyi durumdadır ancak size daha düşük performans özellikleri yazılı olan yazılım yüklendiği için parasını ödediğiniz halde aracınız daha iyi çalışacakken sırf kopyalama yapıldığı için aracınız daha düşük performansla çalışacaktır ve siz bunun farkında bile olmayacaksınız.

Bu tip durumlara maruz kalmamak için yazılım yaptıracağınız firmadan yazılım yapılan cihazları görmeyi talep edin. Yazılım yaptırmadan önce bu işi yapan cihazlar hakkında internette kısa bir araştırma yapın. Emin olun ki 10 dakika içerisinde öğreneceğiniz şeyler aracınızın ve sizin geleceğiniz açısından çok önemli etkiye sahip olacaktır.

-EGR Temizleme

-Partikül Ve EGR İptali

-Elektronik Check-Up

Firmamıza yeni eklediğimiz hizmetlerimizden yararlanmanız için en kısa zamanda tüm opel sever dostlarımızı firmamıza davet ediyoruz. Aracınızın elektronik durumu hakkında bilgi sahibi olun Check-Up yaptırarak aracınızın tüm elektronik aksamının kontrollerinizi yaptırın. Bazı arızalar uyarı vermez direk yolda bırakırlar. Bu tüp durumlara düşmek istemiyorsanız sizde check_up yaptırın, yollarda yardıma muhtaç olmayın. bilmediğiniz yerlerdeki ustalarla ahbap olmayın.