Genel Arızalar ve Çözümleri

Genel Arızalar ve ÇözümleriOpel Astra K Direksiyon Sertleşme Sorunu
Opel Astra K model araçların kronik arızalarından olan direksiyon sertleşme sorunu, direksiyon pompası veya direksiyon kutusu arızasından veya elektronik direksiyon kolonu sorunundan yapmaktadır. Her ne kadar problem elektronik olarak görünsede bazı durumlarda mekanik sorun da oluşabilmektedir. Opel Astra K direksiyon sertleşmesisorunu için mutlaka opelelektronik.com sitemizi ziyaret edin.   ..
Devamini Oku
Opel Ücretsiz Arıza Tespiti
Opel MTA beyin sorunlarınızda ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz. F arızası, 4 viteste takılı kalma, marş basmama, vitese geçmeme ve bunun gibi arızalarda uzman ekibimizden telefon ile iletişim kurarak yardım alabilirsiniz. Telefon ile yapılacak ön teşhis aşamasında ekibimiz sizi gerekli müdahaleyi yapabilmeniz için yönlendirecek, uygun görüldüğü taktirde ücretsiz çekici hizmetimizden sizi faydalandıracaktır. Gerekli hallerde yol yardımı ekibimiz sizinle temasa geçerek bulunduğunuz no..
Devamini Oku
Astra J BCM Arızalari
Opel Astra J BCM (Gövde Kontrol Modülü Arızasi, genel olarak konumundan dolayı arıza yapmaktadır. Ön torpido kaleorüfer radyatörü altına konumlandırlımış olan Gövde Modülü kaleorüfer radyatörünün kronik su kaçırması sorunundan dolayı modül üzerine damlayarak içerisine su almasına ve gövde modülüne kısa devre yapmasına sebep olmaktadır. Gövde Kontol Modülü (BCM) aracın tüm elektronik sistemlerini kontrol eden ana ünite olduğu için kısa devre sonucu elektronik arızalar meydana gelmekte v..
Devamini Oku
opel beyin tamiri
opel beyin tamiri - 19/05/2022
Opel beyin tamiri konusunda uzman ekibimizle sizlere uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız, yeni model opellerde de kronik elektronik ve beyin arızalarındahizmet vermeye devam etmektedir. Uman ekibimiz ve son versiyon cihazlar ile tüm elektronik sorunları çözmeye ve yeni oluşan arızaları bulmaya devam etmekteyiz.   ..
Devamini Oku
Opel Elektronik Aksam Check-Up Rehberi
-Elektronik Check-Up Rehberi Firmamıza yeni eklediğimiz hizmetlerimizden yararlanmanız için en kısa zamanda tüm opel sever dostlarımızı firmamıza davet ediyoruz. Aracınızın elektronik durumu hakkında bilgi sahibi olun Check-Up yaptırarak aracınızın tüm elektronik aksamının kontrollerinizi yaptırın.  Bazı arızalar uyarı vermez direk yolda bırakırlar.  Bu tüp durumlara düşmek istemiyorsanız sizde check_up yaptırın, yollarda yardıma muhtaç olmayın. Bilmediğiniz yerlerd..
Devamini Oku
Opel Beyin Tamiri
Opel Beyin Tamiri - 24/08/2019
Opel beyin tamiri konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet vereek opelelektronik.com siz değerli müşterimize artık yeni hizmetler de sunmaya başlamıştır.  Yeni hizmetlerimiz: - Diğer marka araçların beyin tamiri ve onarımı - Opel ve diğer araçlara performans yazılım hizmeti (En son versiyon programlama cihazları ve yazılımlar kullanılmaktadır) UYARI : Piyasada bazı firmalar, tamir için gelen yazılımlı araçların beyinlerinden kopyalayarak aldıkları tuning yazılımlarını aynı marka m..
Devamini Oku