Opel Motor Beyinleri Arızaları ve Çözümü

Opel Motor Beyinleri Arızaları ve Çözümü

Opel Motor Beyinleri Arızaları ve Çözümü

Opel Aracınızın ELEKTRONİK aksamı ile alakalı; beyinler, modüller, kontrol üniteleri gibi parçalarınızda kesin çözüm için GARANTİLİ hizmet veren Opel Elektronik uzmanlarını tercih edin.Opel beyin tamiri yapan Opel Yetkili servisler dahil bir çok özel servis ve bireysel kullanıcılara garantili hizmet veren Opel Elektronik kurucusu TALAT KAPLAN 25 yıllık elektronik ve 15 yıllık Sadece Opel Elektronik tecrübesi ile siz müşterilerimize garantili çözüm sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden talepler doğrultusunda hizmet sunan Opel Elektronik, en son sistem ve en güncel yazılım ve ekipmanı bünyesinde barındırmakta, ayrıca teknolojiyi yakından takip ederek gerekli olan yenilikleri de bünyesine eklemeye devam etmektedir.

http://www.ecu-garage.comOpel Mazot Pompa Beyni
Opel Corsa C - Combo 1.7 DT tipi motorlarda kullandığı mazot pompa beyni, tamiri mümkün olup aracın çalışmasında kronik yere sahip bir beyindir. İkinci adı ile alt beyin olarak da bilinmektedir. Mazot pompa beyni, fabrikasyon olarak motorun alt arka kısmına monte edilmiş olup, buradaki konumundan dolayı arızaların daha fazla meydana gelnmesine neden olduğu saptanmıştır.  Opel Elektronik bu soruna çözüm olarak motor beynini yeni elektrik tesisatı çekerek daha stabil çalışacağı başka ..
Devamini Oku
Opel Corsa C - Combo 1.7 DT Motor Beyin Tamiri
Opel'in Astra, Zafira, Corsa ve Combo 1.7 DT modellerinde 8973065751 - 12212819 ürün numarası ile isuzu motor üzerinde kullandığı en sık arıza veren beyinlerdendir.                    Arıza sebeplerinin en başında beynin titreşime ve sıcaklığa aşırı derecede maruz bırakan motorun üst kısmına monte edilmiş olmasıdır. Çalışan elektronik parçaların başlıca düşmanı olan titreşim ve aşırı ısınma, beynin içerisindeki bazı bölümleri..
Devamini Oku