Opel Direksiyon Beyni - Kolon Arızaları ve Çözümü

Opel Direksiyon Beyni - Kolon Arızaları ve Çözümü

Opel Direksiyon Beyni - Kolon Arızaları ve Çözümü

Opel Direksiyon Beyni  ve Direksiyon Kolonlarının Verdiği Arızalar ve Çözümlerinin Yer Aldığı Yazılar.Opel Astra K Direksiyon Sertleşme Sorunu
Opel Astra K model araçların kronik arızalarından olan direksiyon sertleşme sorunu, direksiyon pompası veya direksiyon kutusu arızasından veya elektronik direksiyon kolonu sorunundan yapmaktadır. Her ne kadar problem elektronik olarak görünsede bazı durumlarda mekanik sorun da oluşabilmektedir. Opel Astra K direksiyon sertleşmesisorunu için mutlaka opelelektronik.com sitemizi ziyaret edin.   ..
Devamini Oku
Opel Direksiyon Kolonu Tamiri
Opel direksiyon kolonu tamirinde öncelikle elektrikli direksiyon kontrol modülü ve kolon komple özel test cihazlarımıza bağlanarak arızanın kaynaklandığı sorun tespit edilir. Tespit edilen arızanın muhteviyatına göre EPS kolonu araçtan sökülerek çalışma tezgahımıza alınır. Sadece EPS kolon tamiri için özel olarak temin ettiğimiz yazılım ve özel ekipman ile arızalı olan EPS Kolonu'nun onarımı yapılır.  Türkiye'de sadece Opel Elektronik'te mevcut olan EPS TEST SİMİLATÖRÜ'müz saye..
Devamini Oku
Opel Corsa Direksiyon Beyni Arızası ve Tamiri
OPEL Corsa direksiyon beyni arızaları ve tamiri - GM 24463941 Aracımda EPS uyarı lambası yanıyor ve direksiyon çok sertleşti, sorusuna cevaplar aramaya çalışacağız, Eps opel corsa direksiyon sertleşme sorunu, kronik arızalardan sayılabilir. Opel araçlarda bazı sebeplerden dolayı direksiyonun aracı park edemeyecek kadar ağır hale gelmesi ve EPS uyarı lambasının yanıyor olması direksiyon beyninin veya kolon üzerindeki herhangi bir elemanın artık işlevini düzgün olarak yerine getire..
Devamini Oku
Opel Vectra C Direksiyon Sertleşmesi Sorunu
Bilindiği gibi Opel Vectra C'lerde direksiyon (EPS) sertleşme sorunu kronik olarak karşılaştığımız problemlerden biridir. Elektrikli direksiyon kolonları öncelikle (EPS) beynini, akabinde ise kolonun açı sensörlerini ve elektronik güç aktarma kartlarını bozmaktadır. Direksiyon EPS Beyni arızasının başlıca sebebi düşük lastik havaları ile kaldırım, vs gibi etkenlerden direksiyonun zorlanmasından kaynaklanmaktadır. Arızanın tespiti mümkün olup çıkma parça maliyetleri sıfır parçaya oranla y..
Devamini Oku
Opel Combo Direksiyon Sertleşmesi Sorunu
Bilindiği gibi Opel Combo Araçlarda direksiyon (EPS) sertleşme sorunu kronik olarak karşılaştığımız problemlerden. Öncelikle Opel Combo'da direksiyon Elektrikli kolonu olduğunu belirtmek isteriz. Elektrikli direksiyon kolonları öncelikle (EPS) beynini, akabinde ise kolonun açı sensörlerini bozmaktadır. Opel Combo Direksiyon EPS Beyni Direksiyon EPS Beyni arızasının başlıca sebebi düşük lastik havaları ile kaldırım, vs gibi etkenlerden direksiyonun zorlanmasından kaynaklanmaktadır...
Devamini Oku
Opel Corsa C Direksiyon Sertleşmesi Sorunu
Bilindiği gibi Opel Corsa C Araçlarda direksiyon (EPS) sertleşme sorunu kronik olarak karşılaştığımız problemlerden. Öncelikle Opel Corsa C'de direksiyon Elektrikli kolonu olduğunu belirtmek isteriz. Elektrikli direksiyon kolonları öncelikle (EPS) beynini, akabinde ise kolonun açı sensörlerini bozmaktadır. Opel Corsa C Direksiyon EPS Beyni Direksiyon EPS Beyni arızasının başlıca sebebi düşük lastik havaları ile kaldırım, vs gibi etkenlerden direksiyonun zorlanmasından kaynaklanmaktadır..
Devamini Oku